دسته‌ها
اخبار و مقالات

مِستر بلیط در نشست خبری

نشست خبری هلدینگ عتیق گشت، با هدف معرفی هلدینگ و زیرمجموعه‌های آن -از جمله مِستر بلیط- و ارائه‌ی آمار فعالیت‌ها و دستاوردهای فعلی و برنامه‌های آتی این مجموعه برگزار شد. در این کنفرانس که به مناسبت چهار سالگی مِستر بلیط در سالن شیخ بهایی مرکز همایش‌های صدا و سیما بر پا شد، حمیدرضا اشجع، قائم مقام‌ هلدینگ‌ عتیق‌گشت و مؤسس‌ و‌ مدیرعامل مِستر‌ بلیط، مدیران مِستر بلیط و اصحاب رسانه حضور داشتند.

حمیدرضا اشجع در این نشست با مرور تاریخچه‌ی فعالیت‌های عتیق‌گشت، ایرپلین تیکت و مِستر بلیط، از رسیدن مِستر بلیط به آمار ۳۵۰ هزار نصب اپلیکیشن و دو میلیون بازدید ماهانه‌ی وب‌سایت خبر داد و افزود که در حال حاضر توزیع فروش روی پلتفرم‌های وب‌سایت و اپلیکیشن، به نسبت ۵۵ و ۴۵ درصد است.

اشجع مِستر بلیط را در چهار سالگی، دومین برند پرفروش بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس در ایران و آمار فروش روزانه‌ی آن را بالای ۱۰ هزار بلیط سفر اعلام کرد. او همچنین از آخرین تغییرات مِستر بلیط در چهارمین سالگرد شروع فعالیت آن پرده برداشت که عبارت است از:

  • راه اندازی باشگاه مشتریان
  • توسعه اپلیکیشن و وب‌سایت یکپارچه بلیط سفر
  • پیاده سازی سامانه خودکار خدمات مشتریان
  • توسعه‌ی استارتاپ اکیپ در حوزه‌ی کارپولینگ

در این نشست همچنین برنامه‌های مِستر بلیط برای آینده اعلام شد. بر این اساس، بازطراحی هویت بصری مِستر بلیط به طور کامل انجام شده و رونمایی از آن به زودی انجام خواهد شد. ورود به بازارهای متعدد از جمله سفرهای سازمانی، فروش تلفنی بلیط سفر، تاکسی بین شهری، سفرهای دریایی و اجاره‌ی خودرو، برنامه‌های آینده‌ی مِستر بلیط را تشکیل می‌دهد.

سایر زیرمجموعه‌ها و محصولات هلدینگ نیز در ادامه‌ی نشست معرفی شد، از جمله رادار ۳۶۱ (اولین متاسرچ تخصصی هتل و اقامتگاه در ایران)، وینوپر (دستیار حرفه‌ای مجریان گردشگری)،‌ اکیپ (سامانه سفر اشتراکی بین شهری)،‌ گِردگَرد (مجله گردشگری خارجی)، پوآرو (پلتفرم بازی محیطی و گیمیفیکیشن در حوزه گردشگری) و ایرانگرد (سامانه‌ی برنامه‌ریزی سفرهای ایرانگردی).

در اولین نشست خبری هلدینگ عتیق‌گشت و زیرمجموعه‌های آن،‌ نمایندگان خبرگزاری‌ها، سایت‌ها و مطبوعات  مختلف حضور داشتند؛ از جمله ایرنا، مهر، دانشجو، وبنا، ماهنامه‌ی پیوست، نوپانا، استارتاپ ۳۶۰، روزنامه هفت صبح، بی‌تیتر، کلیک، بورس نیوز، تکراسا، دیجیاتو، زومیت، آی‌تی ایران، مدتورپرس، پیکسام و استارتاپ دیلی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *