دسته‌ها
اخبار و مقالات

فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان در جایگاه بهترین فرودگاه کشور

در سال های اخیر تلاش های زیادی برای توسعه ناوبری و باند های فرودگاهی، اصفهان شده که آن را در جایگاه برترین فرودگاه های کشور قرار داده است؛ با اخبار امروز مستر بلیط همراه ما باشید.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، قائم مقام مدیر عامل فرودگاهای کشور در بازدید از فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان گفت:

در سال های اخیر تلاش های زیادی برای توسعه ناوبری و باندهای فرودگاهی اصفهان شده که آن را در جایگاه برترین فرودگاه های کشور قرار داده است.

حسین اسفندیاری با بیان اینکه باند های فرودگاهی اصفهان در سال های اخیر بازسازی شده است، افزود: دستگاها ی مورد نیاز بخش ناوبری این فرودگاه خریداری و نصب شده است. وی با اشاره به اینکه ترمینال داخلی فرودگاه شهیدبهشتی ازامکانات و ظرفیت های خوبی برای پذیرایی از مسافران بر خوردار است، گفت: ترمینال پروازهای خارجی این فرودگاه وضعیت استاندارد و مناسبی برای پذیرایی از مسافران و توریست های خارجی ندارد.

فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان
قائم مقام مدیرعامل فرودگاهای کشور
با بیان اینکه برای توسعه زیر ساخت های فرودگاه اصفهان و مشهد، مذاکرات خوبی با یکی از هلدینگ های برزگ فرانسو ی درچند ماه اخیر انجام شده است، افزود: تمام زیر ساخت ها و طرح های اولیه برای حضور این هلدینگ فرانسوی در فرودگاه شهید بهشتی فراهم شده است. وی گفت: استفاده از منابع، امکانات و سرمایه شرکت های خارجی و استفاده از دانش و فن آوری اطلاعات مهندسین فرانسوی و تبادل این اطلاعات به کارشناسان داخلی از مزایای ورود این هلدینگ برزگ بین المللی در اصفهان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *